Trzebież mało znana


 

23 czerwca 2011r. godzina 8.30: cały sprzęt pływający zapakowany do VW Polo. Jak to wszystko się zmieściło? Nie pytajcie ;o) Załoga w komplecie. Ruszamy!!! Prognoza pogody zapowiadana na dzień dzisiejszy nie była z tych spod znaku bezchmurnego nieba, wręcz przeciwnie. W Trzebieży na plaży jedynie kilku miejscowych spacerowiczów, natomiast pogoda wcale nie najgorsza. Rozkładamy sprzęt.

 

 

Nasz 6-cio letni sternik już się nie może doczekać. Pierwsze "kroki" na kajaku stawiał już rok temu, ale to nie to samo. Teraz to jego Kajak ;o)

 

Trochę wieje, ale to nic. Ruszamy!

 

Podczas naszej wycieczki odkryliśmy wśród trzcin nieuczęszczaną, malowniczą zatoczkę. Zatoczka ta bardzo nas urzekła. Taka jest właśnie Trzebież, Trzebież widziana z perspektywy kajaka, Trzebież mało znana.

 

Oczywiście nie zabrakło cukrowej waty, lodów na patyku, zabaw w piasku, taplania się w wodzie i gry w piłkę. Podczas wycieczki dowiedziałem się, że dzisiaj jest Dzień Taty. Miło ;o) Do domu wróciliśmy o godzinie 19, zmęczeni, ale i ogromnie zadowoleni. To był kolejny fajny dzień ;o) Dodam jeszcze, że prawie wszystkie zdjęcia są autorstwem naszego niezastąpionego marynarza Ani, do którego obowiązków, poza trzymaniem wiosła i opieką nad aparatem fotograficznym, należy również dbanie, aby cała załoga miała pełne brzuchy ;o)

 

Do Trzebieży będziemy często wracać ;o)

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

hodowla z maylandu

Ania i Artur Maj
Szczecin
tel. +48 661533583

email amaj@poczta.onet.pl